Untitled Page
Oferta - Środki ochrony roślin...

Ochrona roślin to czynności, które mają ustrzec uprawy przed szkodami powodowanymi przez choroby i szkodniki roślin uprawnych oraz chwasty. Zadanie to wymaga ustalenia czynnika chorobotwórczego, szkodnika czy też chwastu, ustalenia ich szkodliwości oraz metody właściwego zwalczania. Znaczenie ochrony roślin wzrasta wraz z intensyfikacją i specjalizacją rolnictwa.

Dla rolników posiadających stosowne uprawnienia oferujemy środki zaliczane do grup: toksyczne i bardzo toksyczne. Odbieramy również puste opakowania po środkach ochrony roślin, które przekazujemy do utylizacji.


AgroMarket w swojej ofercie posiada:

Insektycydy - preparaty owadobójcze do zwalczania szkodników roślin uprawnych, szkodników magazynowych. Jest to bardzo szeroka grupa zawierająca specjalistyczne substancje zwalczające np.nicienie, przędziorki, mszyce lub gryzonie. Można tu znaleźć preparaty biologiczne, feromonowe.

Fungicydy - do zwalczania chorób powodowanych przez grzyby i bakterie.

Herbicydy - preparaty selektywnie zwalczające chwasty w roślinach uprawnych, a także środki nieselektywne do zwalczania zbędnej roślinności zarówno na polach uprawnych jak i nieużytkach.


W naszym sklepie oferujemy produkty firm:


Untitled Page

AGRO MARKET
47-400 Racibórz ul. Kościelna 14

tel./fax: 32 417-54-59, mob: 0 600-416-731

Czynne od 8:00 do 16:00, w soboty od 8:00 do 13:00

email: biuro@agromarket-galli.pl
web: www.agromarket-galli.pl
sklep: www.agromarket-sklep.pl

home o firmie oferta doradztwo kontakt e-sklep
Wszelkie prawa zastrzeżone dla agromarket-galli.pl
Projekt: MONSTER MEDIA | Modyfikacja: INTERMEDIA