Untitled Page
Informacje o firmie...

AGRO MARKET - Zaopatrzenie dla rolnika i ogrodnika

Agro Market istnieje na rynku od 2001r. Właścicielem firmy jest Ludwik Galli absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu ze specjalizacją ochrony roślin.

Od początku działania profilem firmy jest profesjonalne zaopatrzenie i doradztwo skierowane do rolników, ogrodników i firm związanych tą branżą. W swojej ofercie AGRO MARKET posiada środki ochrony roślin, nawozy polowe i ogrodnicze, nasiona warzyw i kwiatów, podłoża do upraw ogrodniczych i wiele innych artykułów niezbędnych do produkcji. Dzięki ciągłemu poszerzaniu oferty i fachowej obsłudze firma ugruntowała sobie znaczącą pozycję na rynku lokalnym.

W roku 2016 nasza firma znacznie powiększyła swoją ofertę, otwierają nowy punkt handlowy dla działkowiczów oraz osób posiadających przydomowe ogródki. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę roślin ozdobnych, krzewów, drzew iglastych i liściastych, akcesoria, oraz nowoczesne środki wspomagające rośliny.

Wieloletnie doświadczenie i szeroka gama wysokiej jakości towarów pozwoliła firmie dostosować się do zróżnicowanych potrzeb klientów.

Naszą dewizą jest profesjonalna, solidna i szybka obsługa.


AGRO MARKET


AGRO MARKET - Ogród

Untitled Page

AGRO MARKET
47-400 Racibórz ul. Kościelna 14

tel./fax: 32 417-54-59, mob: 0 600-416-731

Czynne od 8:00 do 16:00, w soboty od 8:00 do 13:00

email: biuro@agromarket-galli.pl
web: www.agromarket-galli.pl
sklep: www.agromarket-sklep.pl

home o firmie oferta doradztwo kontakt e-sklep
Wszelkie prawa zastrzeżone dla agromarket-galli.pl
Projekt: MONSTER MEDIA | Modyfikacja: INTERMEDIA